Jdi na obsah Jdi na menu
 


VI.ročník - hodnocení

Vážení přátelé,

letos se mi reportáž z turnaje píše samozřejmě podstatně lépe, než v posledních letech. Jako domácí jsme po třech hubených letech opět dosáhli úspěchu, na který jen tak nezapomeneme. Ale po pořádku.

Zachovali jsme zcela systém z loňského V.ročníku, tedy 2 skupiny po 4 mužstvech. Ve skupinách jsme hráli každý s každým a po té se hrálo o pořadí mezi skupinami.  Každé utkání se hrálo 2x10 min., při nerozhodném stavu penalty. Skupiny byly rozlosovány takto:

 

1.skupina

SK Jatka Mutyněves

Komár team

NeReal Madrid

Vajgar bojz

 

2.skupina

FK Motorlet Praha

SK Leštiči

SKZ Radlice

Hospříz

 

1. skupině na 4. místě skončil nováček našeho turnaje, sympatický tým z Jindřichova Hradce, Vajgar bojz. Určitě nebyli tak špatní, jak by se podle výsledku mohlo zdát, ale zaplatili nováčkovskou daň. V prvním zápase s domácími (a jak se později ukázalo se skoro nejlepšími) prohráli až na penalty. Úplně se jim nedařilo ani v dalších zápasech, ale skóre nebylo vůbec špatné. Věřím, že se nenechají odradit a příští rok je budeme moci zase přivítat.

 

Na 3. místě skončil druhý nováček, mladíci z Jindřichova Hradce, skoro profesionální fotbalisti, kteří si říkají NeRal Madrid. Byli velmi fotbaloví a platí o nich totéž, co o Vajgar boiz. Nezkušenost se ukázala zcela vzorově také v utkání s domácími, když po té, co začali v utkání prohrávat, hru až příliš otevřeli a výsledkem pak bylo až nespravedlivé skóre 1:4. I v jejich případě pevně věřím, že je budeme moci přivítat i příští rok. Chlapci (dle mých informací ročníku 99 až 97) fotbalově i zkušenostmi vyrostou a během dvou až tří let to mohou být favoriti turnaje.

 

Druzí skončili přátelé z Komár teamu, většinou fotbalisti okresního přeboru. Ti nedosáhli na lepší výsledek jen v důsledku malého počtu hráčů na střídačce, když jim zjevně postupně docházeli síly.

 

My jsme skupinu letos vyhráli a hlavním důvodem bylo, že jsme oproti loňsku zvládli oba penaltové rozstřely. Loni tomu tak nebylo a na bednu jsme pak dosáhnout nemohli.

 

2. skupina, která se jevila papírově silnější (což se nakonec ale úplně nepotvrdilo) slibovala několik zajímavých soubojů.

 

Na 4. místě skončili nakonec chlapci z Hospříze, kteří však bohužel nemohli turnaj ani dokončit, neboť v průběhu posledního utkání se jim zranila hlavní opora – Rigo mladší, který nešťastně spadl a zlomil si klíční kost. To byl jasně nejslabší moment celého turnaje. Musím se ale pochlubit, že to byla první takováto událost za celou historii turnaje. Přejeme brzké uzdravení  a návrat na fotbalové trávníky !!!

 

3. skončil tradiční účastník turnaje, mladíci z Motorletu. Těm letos nějak chyběla šťáva (možná se příliš znavili při bosé lize, která se tradičně na hřišti hraje v předvečer turnaje). Hoši všechno sváděli na nepřesvědčivý výkon brankáře Zdeňka, ale jen tím to nebylo. Když se nedávají góly, tak se vyhrát nedá (góly začali dávat až v posledním utkání o celkové 5. místo, ale to již bylo trochu pozdě). Chlapci prostě musí dále trénovat a třeba se již příští rok dočkají zase nějaké „placky“.

 

2. místo patřilo loňským vítězům – Leštičům. Ti nezopakovali loňský výsledek, neboť ve skupině nestačili na Radlice, které loni porazili ve finále. Jinak ale hráli opět velmi sympatický a většinou i kvalitní fotbal a rozhodně nezklamali.  Nakonec s Radlicemi prohráli až na penalty…

 

1. místo ve skupině pak patřilo Radlicím, kteří přijeli opět s trochu obměněným týmem, ale řekl bych fotbalově ještě kvalitnějším než v předchozích letech. Měli jen málo (tuším, že jen jednoho) hráče na střídání a to byla asi jejich jediná slabina. Skupinu ale vyhráli zcela suverénně.

 

Celkové výsledky ve skupinách byli tedy následující:

 

 SKUPINA A

Jatka – Vajgar Bojz 3:2 po penaltách, NeReal Madrid – Komár Team 2:1 po penaltách, Jatka – NeReal Madrid 4:1, Komár Team – Vajgar Bojz 1:0, Jatka – Komár Team 1:0 po penaltách, NeReal Madrid – Vajgar Bojz 2:1 po penaltách.

1.

SK Jatka Mutyněves

8:3

7

2.

Komár Team

2:3

5

3.

NeReal Madrid

5:6

4

4.

Vajgar Bojz

3:6

2

 

SKUPINA B

SKZ Radlice – Motorlet 4:2, Leštiči – Hospříz 2:0, Motorlet – Leštiči 0:2, SKZ Radlice – Hospříz 6:2, Hospříz – Motorlet 0:5, SKZ Radlice – Leštiči 1:0 po penaltách.

1.

SKZ Radlice

11:4

8

2.

Leštiči

4:1

7

3.

Motorlet Praha

7:6

3

4.

Hospříz

2:13

0

 

 

ZÁPAS O 7. MÍSTO

Vajgar Bojz Jindřichův Hradec – Hospříz 3:0 kontumačně

 

Hospříz bohužel po zranění Riga ml. již v turnaji nepokračovala a zápas o 7. místo zkontumovali. Rigovi přejeme brzké uzdravení a Vajgar bojz nechť nás omluví, že tak přišli o jedno utkání.

 

ZÁPAS O 5. MÍSTO

Motorlet Praha SK – NeReal Madrid 9:0

 

Tento zápas byl soubojem mladých nadějí na obou stranách. Chlapci z NeReal Madridu byli ročníkově sice o něco starší, Motorleťáci byli zase doplněni 3-mi dospělými. Myslím, že rozhodl nástup do utkání. Motorletu se podařilo dát v první půli dva pěkné góly, NeReal hru otevřel, dostal další gól a pak již ztratil zcela motivaci. Poslední třetina zápasu pak byl již v exhibičním tempu, což byla škoda. Znovu chci ale zdůraznit, že NeReal Madrid přispěl k velmi dobré úrovni letošního ročníku. Kluci hráli fotbal a žádnou kopanou, a proto věřím, že je budeme moct příští rok zase přivítat. Kluci z Motorletu, jak již bylo řečeno, neměli letos šťávu. Možná si mysleli, že výsledky přijdou sami. Bez pochyby ale jejich čas v příštích ročnících přijde.

 

ZÁPAS O 3. MÍSTO

Leštiči – Komár Team 3:1

 

Třetí skončili Leštiči. Sice nezopakovali vítězství z loňska, neboť ve skupině podlehli na penalty Radlicím. V zápase o třetí místo poměrně přesvědčivě zdolali Komáry. Jsem rád, že si již rezervovali účast v příštím ročníku, neboť jsou nejen kvalitní fotbalisti, ale umějí i skvěle slavit, což opět předvedli po skončení turnaje v naše party stanu.

 

FINÁLE

SK JATKA – SKZ RADLICE 2:1

 

V hodnocení finále se budu poněkud a zcela logicky lišit od hodnocení, které již zaznělo na stránkách Radlic (skzradlice.estranky.cz). Ano, Radlice do finále vstupovali jako jednoznačný favorit. My jsme si toho byli vědomi a byli jsme si vědomi i našich limitů. Nejsme zdaleka všichni fotbalisti. Fotbal někdy hrála či hraje necelá polovina z nás, ostatní jsou čistí amatéři, „loukoví kopálisté“. Ale měli jsme skvělou útočnou dvojici v podání Zelího a Štěpána Prinze a myslím si, že celkové skóre 10 : 4 svědčí o tom, že ani naše obrana vůbec není špatná. Chci také zdůraznit, že až na hostujícího Zelího jsme složeni z hráčů výhradně přímo z Mutyněvsi (a to je myslím, vzhledem k počtu chalup v Mutyněvsi, nutno ocenit). Dokonce máme takovou základnu, že jeden hráč již léta hostuje v Motorletu (což ale samozřejmě může kdykoliv skončit a je třeba o tom uvažovat). S vědomím těchto aspektů jsme k finálovému zápasu přistoupili s plnou pokorou a naším logickým záměrem bylo vyjít právě z té kvalitní obrany. Bohužel se nám to na začátku ne zcela podařilo a poměrně rychle jsme inkasovali. Skvělý Zelí však rychle vyrovnal a hrálo se zase od začátku. O půli jsme si na lavičce ostřeji vyříkali názory právě na obranu a šli jsme do toho. To, že nejme většinou aktivní fotbalisté (a někteří z nás nejsou ani aktivní sportovci) se přirozeně začalo projevovat v úbytku sil. Naprosto super naši fanoušci podporovaní i např. kluky od Leštičů nás však dovedli k obětavému výkonu a Radlicím nezbývalo než zkoušet střelbu z dálky, neboť kombinace, která jim vycházela v prvních 5-ti minutách a vedla k prvnímu gólu, se přestala dařit, resp. jsme je k takové kombinaci již nepustili. No a na závěr přišla úžasná gólová akce. To nebyl náhodný gól, kdy by se někdo z nás ukopl, ale perfektně provedený break. Radlice nezakončili svůj útok, míč se dostal k Zelímu, který vystartoval dopředu. My jsme se však nebáli ho doplnit a náhle jsme šli ve třech. Zelí si posunul balón lehce doprava a pak ho poslal mně doleva. Já jsem již nebyl v ideální střelecké pozici a tak jsem míč poslal na střed a takříkajíc na zlatém podnose ho předložil dobíhajícímu Hugovi. Ten pak skutečně naprosto nechytatelnou šajtlí vymetl pavučinu v prvém horním rohu. Hugo je bývalý fotbalista a ta šajtle náhoda nebyla. Trefil to opravdu skvěle. Byla poslední minuta zápasu, zbytek jsme již dohráli bez větších problémů a začali slavit. A nebylo to vůbec divný! My jsme nebyli fotbalovější, to je jasné, Radlice měli letos určitě nejsilnější tým, ale my jsme se hecli a nakonec jsme měli i trochu štěstí, které jsme si zasloužili.

 

Aby se to v análech neztratilo, letos jsme nastoupili v následující sestavě:

 

1.Štěpán Kahoun-brankář – v první zápase zaváhal, ale pak se vybičoval k neskutečnému výkonu, chytil penalty a mnoho další věcí

2. Jan Bednář – obrana

3. Jan Víteček ml. – obrana i útok

4. Jan Víteček st. – Hugo – obrana – autor vítězného gólu ve finále

5. Víťa Hřava – obrana i útok

6. M.Bedrna – obrana

7. Jirka Pulpán – útok

8. Aleš Martínek – všechno

9. Štěpán Prinz - útok - perfektně

10. Zelí – skoro nejlepší útočník

 

Nakonec ještě připomenu, že nejlepší střelcem se stal Jakub Hůlka z Motorletu (rozhodl až penaltový rozstřel s Jakubem Sedláčkem také z Motorletu  a se Zelím.

Nejlepším brankářem byl Ondřej Přibyl z Leštičů.

 

Díky všem! Zejména našim fandům, kteří nám nejen fandili, ale pekli i ty výborné klobásy.

 

A pokud mám nakonec krátce celkově turnaj zhodnotit, tak myslím, že dobrý.

 

Počasí vyšlo skvěle, bylo pod mrakem, ale teplo. Jedna průtrž, kterou jsme přečkali ve stanu, nás nerozhodila. Trávník – snažíme se, aby to bylo stále lepší. Letos jsem hnojil, jak o život, ale zavlažování není, což byl letos problém, a tak byl trochu proschlý. Ale myslí, že stejně dobrý.

 

Účastníci a s tím související atmosféra, to si musím zvlášť pochválit. Určitě dobrý. Respektive, řekl bych, že je to čím dál lepší. Drobný konflikt byl, pokud vím, jeden. Jinak ale myslím, že už všichni pochopili, že hrajeme pro zábavu a nikoliv pro peníze. Faulů bylo minimum a žádné zákeřné. I obecenstvo se soustřeďuje jen na fandění a všichni respektují rozhodčího (i když třeba někdy s ním úplně nesouhlasí). Díky! Děláte mi radost, jen tak dál !

 

Občerstvení a zázemí vůbec. Super dobrý.

Děkujeme opět panu starostovi a obci Blažejov. V průběhu jara nám pomohla s údržbou trávníku, v předvečer turnaje Honza Havel posekal trávu ve vsi, takže byla Mutyňka jak ze žurnálu a obec zajistila i toaletu, což bylo bezvadné. Ještě jednou děkuji.

 

Již třetím rokem se osvědčil náš stan, to byla opravdu dobrá investice. Občerstvení zajistil Aleš Martínek – perfektně – jen pivo došlo už asi ve 22 hod. (trochu trapas, ale kdo mohl čekat, že ani sud navíc, oproti loňsku nebude stačit – to ale souvisí se stále lepší atmosférou a s tím, že stále více účastníků zůstává po turnaji do pozdních večerních hodin posedět vše v klidu rozebrat, což je příjemné). Klobásy pak pekly naše fanynky, také skvěle – děkujeme. Pro Vaši představu, snědlo se jich přes 160 ks.

 

Nakonec věřím, že jste si všimli i krásných úborů našich fanynek a fanoušků – to byla trochu moje práce .

 

Tedy, všem díky a zase za rok.

 

MB

 

P.S. fotky dám tak do 14 dnů a letos bych chtěl zpracovat i video pro zájemce – zejména pro Radlice – prý je tam perfektně natočený náš druhý gól ve finálovém zápase

 

 

Náhledy fotografií ze složky Jatka cup 2014

Komentáře

Přehled komentářů

Modishness kindred custom-made upstanding days

(StronNup, 30. 7. 2021 9:16)

https://cutt.us/uvOJg https://gee.su/TzwSm https://clck.ru/WQ6rf https://clck.ru/WPTMz https://gee.su/6Gp2t https://qps.ru/PvZ3Y https://qps.ru/oaTbV https://gee.su/nEfku https://gee.su/K4VDZ https://gee.su/R0d9j https://qps.ru/kH02x https://qps.ru/xzsPM https://gee.su/SoNb1 https://gee.su/06Mm5 https://gee.su/o9WTx https://qps.ru/9fBEZ https://gee.su/ZcwbJ https://gee.su/ZC4ae https://gee.su/BxtQr https://cutt.us/SGkFy
https://qps.ru/4vTdm https://gee.su/jznQm https://qps.ru/l7rbf https://clck.ru/WPqXY https://gee.su/1ypYk https://qps.ru/9HzQX https://clck.ru/WPvAp https://gee.su/PMKZj https://clck.ru/WPptJ https://qps.ru/MO5mL https://clck.ru/WQ5MR https://gee.su/7Sh6E https://qps.ru/PsHFO https://qps.ru/1fh4x https://gee.su/fCnj8 https://cutt.us/Kzabg https://clck.ru/WPvkv https://qps.ru/VqJEK https://qps.ru/Z4kzx https://clck.ru/WPUMj
https://qps.ru/OUSfv https://gee.su/5Cmhe https://cutt.us/FJpXn https://qps.ru/eoXYC https://qps.ru/hTDZr https://gee.su/gSKzy https://clck.ru/WS3tA https://clck.ru/WPSWW https://qps.ru/LiZUT https://clck.ru/WQ6VU https://gee.su/V7m2y https://gee.su/Ww45M https://gee.su/7N6GL https://gee.su/yuC6l https://qps.ru/9fJMj https://clck.ru/WPXdE https://clck.ru/WPPg3 https://qps.ru/hl1K3 https://clck.ru/WPnCg https://gee.su/nRthC

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(JasonTwips, 29. 7. 2021 18:17)

53 year old Defence Drive Senior Officer Amado Sia from Port Hawkesbury, has hobbies which include surfing, and music-drums. Last month very recently made a trip to Historic Fortified Town of Campeche

Discover Exactly How The Foods You're Eating Every Day Are Making Your Fat Cells SICK

(JesseTealf, 29. 7. 2021 15:40)

https://bit.ly/3y8bt5A One of your body's primary fat-burning hormones DECREASES when you go on a diet?

Study has revealed that this important hormonal agent stop by as long as 50% after simply 7 days of dieting!

The worst part is, the longer you try to diet regimen, the worse it gets, which is why several "serial dieters" regularly battle to maintain the weight off (if they shed it whatsoever ...).

The bright side is we're going to share the nourishment techniques to ENHANCE your body's natural fat-burning hormones securely and normally! https://bit.ly/3y8bt5A

Overdue tendril in the stimulated by effects beforehand

(StronNup, 29. 7. 2021 14:24)

https://gee.su/oFBOv https://clck.ru/WPXhk https://qps.ru/3prOH https://qps.ru/nUJoy https://gee.su/xR2nw https://gee.su/Q2ekD https://gee.su/YuyjG https://clck.ru/WPmwx https://qps.ru/RvEaP https://qps.ru/1cnjQ https://gee.su/IjiDa https://clck.ru/WPWmP https://qps.ru/u8fp2 https://cutt.us/kBLZc https://cutt.us/rqSDi https://gee.su/SPO4M https://gee.su/4cdG6 https://qps.ru/gvmYs https://gee.su/orItL https://clck.ru/WPPF8
https://clck.ru/WS4Sm https://gee.su/AB5Yn https://gee.su/qzTUr https://qps.ru/52LYR https://gee.su/URwam https://gee.su/EkbCn https://qps.ru/gGdhF https://qps.ru/r8uSP https://gee.su/keDzq https://gee.su/hrztT https://qps.ru/yIoBs https://clck.ru/WPZRe https://gee.su/fdcbp https://clck.ru/WPUL6 https://gee.su/zStfU https://gee.su/8i23J https://qps.ru/TkSdf https://gee.su/3eGB2 https://gee.su/27nLb https://clck.ru/WPjYB
https://gee.su/4A9sQ https://gee.su/bsyV0 https://gee.su/SEmgi https://gee.su/giDtZ https://gee.su/L941r https://clck.ru/WQCP2 https://clck.ru/WPc4W https://gee.su/ikbPB https://gee.su/ef106 https://gee.su/hlnQP https://qps.ru/ut7VH https://clck.ru/WPWeG https://gee.su/Ke2Bp https://clck.ru/WPxoM https://qps.ru/nNFEA https://qps.ru/t8qRj https://clck.ru/WPQmm https://cutt.us/zeefP https://qps.ru/JxtAR https://gee.su/eASz8

Discover Just How The Foods You're Eating Every Day Are Making Your Fat Cells SICK

(JesseTealf, 29. 7. 2021 11:39)

https://bit.ly/3y8bt5A One of your body's main fat-burning hormonal agents LOWERS when you go on a diet plan?

Study has actually revealed that this important hormonal agent stop by as high as 50% after simply 7 days of dieting!

The most awful component is, the longer you try to diet regimen, the worse it gets, which is why several "serial dieters" constantly struggle to maintain the weight off (if they lose it at all ...).

The bright side is we're mosting likely to share the nutrition tricks to RAISE your body's all-natural fat-burning hormonal agents securely and normally! https://bit.ly/3y8bt5A

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(JasonTwips, 29. 7. 2021 2:28)

I travel a lot for work, but I love my career. I'm also interested in Basket Weaving.

Bitcoin NEO to the Moon - BNEO - New era of Crypto!

(bneoshpuppy, 28. 7. 2021 20:00)

Bitcoin NEO uses peer-to-peer technology to operate with no central authority or banks; managing transactions and the issuing of bitcoins is carried out collectively by the network.
Emission 21 000 000 coins (max supply).

To start using Bitcoin NEO:
Use Metamask or TrustWallet
Add smart-contract address 0xdf788c7280b3940a7ebb44c06cd9389167a9aff0, Bitcoin NEO, BNEO, Decimals - 18
Buy or add BNEO to your wallet
Based on the Bitcoin Smart Chain network, we provide reliable and fast transactions anywhere in the world, and your funds will always be safe.

Site - https://bitcoin-neo.com/?from=x
Buy tokens - https://bitcoin-neo.com/private-sale?from=x
Airdrop - https://bitcoin-neo.com/airdrop?from=x


Distribution BNEO
Team - 10%
Partners - 5%
Reserve - 14%
Promotions - 7%
Airdrop - 2%
Private Sale - 17%
Pre-Sale - 24%
Main Sale - 21%


Resources:
https://t.me/bneo_channel
https://t.me/bneo_chat
https://twitter.com/bneo_crypto
https://bneo.medium.com/

Drift artifact in domicile of openness a possessions soul

(StronNup, 28. 7. 2021 18:42)

https://qps.ru/S4Jd6 https://gee.su/8hSDc https://cutt.us/BLsBc https://clck.ru/WPY8p https://clck.ru/WPTY7 https://gee.su/IFLyZ https://qps.ru/vqA7d https://qps.ru/vq5kn https://gee.su/t8eMr https://clck.ru/WQ3TR https://qps.ru/ISMB8 https://qps.ru/jIyuU https://clck.ru/WPP4T https://clck.ru/WPUHo https://qps.ru/Y3RJ0 https://clck.ru/WPYRu https://clck.ru/WPeFw https://gee.su/qV3nz https://gee.su/aBEWo https://gee.su/dmWLt
https://gee.su/HS6jm https://qps.ru/k3dwp https://gee.su/k12l4 https://qps.ru/ETx53 https://gee.su/AlYbx https://gee.su/xwsba https://cutt.us/zUhWP https://clck.ru/WPgeL https://qps.ru/R2BDU https://gee.su/JLjZ7 https://clck.ru/WPXzP https://qps.ru/eJbaZ https://qps.ru/1TPcY https://qps.ru/NZzbk https://clck.ru/WPxMj https://qps.ru/rhJ7o https://clck.ru/WPx7B https://clck.ru/WPWBo https://qps.ru/I2JSH https://clck.ru/WPQvY
https://gee.su/2Puwz https://qps.ru/qwP58 https://gee.su/Nxy1M https://qps.ru/FkXu1 https://qps.ru/Tgy1e https://qps.ru/M1Svb https://clck.ru/WPTfn https://qps.ru/2tKkl https://clck.ru/WPZDn https://clck.ru/WPQwy https://qps.ru/2W0QN https://clck.ru/WPmaP https://clck.ru/WPWp4 https://qps.ru/rOvwC https://gee.su/J4E8N https://clck.ru/WPYs9 https://gee.su/B8C9V https://gee.su/f0I8i https://qps.ru/ugKY0 https://clck.ru/WPpfo

clothing, garments, t-shirts

(Johnnylib, 28. 7. 2021 4:24)

corona virus is changing the world!

(Mariobeene, 27. 7. 2021 4:06)

Hello. And Bye.

Приветствую

(ROSTEK3975, 24. 7. 2021 19:54)

Доброе утро!!!

Основное назначение этого полупроводникового элемента состоит в пропускании тока в одну сторону и блокировании в другую. В любой из понедельников вы можете приехать и попробовать абсолютно бесплатно позаниматься на курсе электроники. Некоторые конструкции обладают типовыми недочетами конструкции. Цена шкафа управления насосами зависит от ряда параметров от количества электродвигателей типа управления режима запуска двигателей насосов и т. Для освоения к скважине подбивают передвижной компрессор насосный агрегат создающий по меньшей мере такое же давление как и компрессор емкости для жидкости и смеситель для диспергирования газа в нагнетаемой жидкости. В развитие этой темы наиболее полезный ресурс - https://chastotniki-spb.ru/ .
Но есть и другая сторона этого бизнеса это то что вам нужно самостоятельно становиться мастером а масштабировать такую деятельность будет очень сложно за счет трудности с подбором адекватного и ответственного персонала. При анализе влияния внедрения новой техники на фондоотдачу необходимо изучать как отразились на ее изменении не только рост объема продукцию но и стоимость основных средств так как зачастую новая техника значительно дороже заменяемой и это удорожание может не компенсироваться соответствующим ростом ее производительности. Внедрение автоматизированных систем электроснабжения и управления потребления энергоресурсов комплексное решение задач жизнеобеспечения промышленного предприятия. Если вы не хотите расходовать лишние деньги на замену помпы отдельно выполняя точно такую же разборку когда добираетесь до ремня следует установить обе новые детали сразу. Санузел с душевой кабиной.
Удачи всем!

looking for a sponsor

(Lolanob, 23. 7. 2021 10:11)

<img src="https://i.imgur.com/ANxKI85.jpeg">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

Accepted Intelligence Upon this offering

(ivermectin tablets, 22. 7. 2021 17:57)

Non-specific Message Here this outcome
https://ivermectinst.com ivermectin over the counter

news, business

(JuanVE, 22. 7. 2021 11:16)

news about corona in the world

https://vk.com/kupludom24

(Bobbyalelo, 21. 7. 2021 20:32)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

artículo

(impotencia, 21. 7. 2021 10:28)

Es posible que al principio Ud. A veces, el tratamiento de una enfermedad preexistente es suficiente para revertir la disfunción eréctil. La venta de estos medicamentos en España se realiza con la receta médica.

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(sap, 20. 7. 2021 14:37)


Follow the link and choose the products for your health

https://bit.ly/3oZOKnO

https://vk.com/kupludom24

(Bobbyalelo, 20. 7. 2021 0:24)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

Вернуть деньги из казино

(Advokatv1486, 19. 7. 2021 5:53)

Проиграли деньги в казино?
Мы поможем их вернуть! Обращайтесь.

https://is.gd/wmv6Fr

fogsand xl bygg

(fogsand xl bygg, 18. 7. 2021 1:55)


Yes! Finally someone writes about
Definitely consider that that you stated. Your favourite reason seemed to be at the internet the simplest thing to be mindful of. I say to you, I certainly get irked even as other folks think about concerns that they just do not realize about. You controlled to hit the nail upon the highest and also outlined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will probably be again to get more. Thanks fogsand xl bygg jado.teswomango.com/map14.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »